(0472) 33-53-35
(096) 033-53-35

бул. Шевченка, 135
Черкаси

 Миття рук - корисна звичка, яку слід виробляти, щоб зберегти здоров'я і добре самопочуття.

  Подбайте про своє тіло, що б душі хотілося в ньому жити ...

В медцентрі Лікар Здоров'я, центр сімейної медицини приймає неонатолог – лікар дітей першого місяця життя.

  Трапляється так, що для визначення точного діагнозу лише огляду гінеколога недостатньо. Лікар може направити Вас на кольпоскопію.

З народженням дитини у багатьох мам з'являється безліч питань по догляду за дитиною. Сьогодні ми розповімо, з яких процедур варто починати ранок та закінчувати день.

   Для присутніх була проведена захоплююча екскурсія центром, презентація можливостей і направлень. Кожному гостю абсолютно безкоштовно проводили обстеження щитоподібної залози на новітньому японському апараті  УЗД Toshiba.

Синдром хронічної втоми - досить поширене захворювання у сучасномі світі. Ритм життя у великих містах змушує нас рухатися швидше, щоденно приймати важливі рішення, а мозок має обробляти все більше і більше інформації.

Лікар, що веде прийом у нас:

Жалдак П.І, .

 В наш час звернутися до лікаря-психіатра стало такою ж звичною справою, як сходити в поліклініку до терапевта на прийом. Причини звернення до психіатра бувають різними.

Незважаючи на популярність цього методу лікування, деякі мами все ж таки замислюються чи є він дієвим. Як зазначають лікарі, грудне молоко здатне підвищити захисні властивості організму малюка, але воно має потрапляти до шлунку дитини, а ніяк не до носової порожнини.