(0472) 33-53-35
(096) 033-53-35

бул. Шевченка, 135
Черкаси

Центр сімейної медицини "Лікар Здоров'я"- це сучасний багатопрофільний медичний центр, що працює у відповідності з кращими европейськими стандартами.

В комфортиних умовах, в зручний для себе час, пацієнти зможуть отримати кваліфікаційну допомогу від кращих лікарів міста з наступних направлень: сімейна медицина, урологія, гінекологія, гастроенторологія, кардіологія, неврологія, ендокринологія, хірургія, дерматологія, отоларингологія.

Здорові діти - це запорука щасливої сім'ї, саме тому Педіатрія - один з наших пріорітетних напрямків. Педіатри, неонатологи, дитячий ЛОР, уролог, хірург, ендокринолог, імунолог, дерматолог , невролог, гастроентеролог завжди готові прийти на допомогу. Ми гарантуємо зручність і якість для наших маленьких пацієнтів.

Візит до спеціаліста проводиться за попереднім записом, що забеспечує відсутність черг. Якщо в дитини висока температура і можливості їхати в клініку нема, то педіатр приїде до вас і проведе огляд, призначить лікування в звичних для дитини, домашніх умовах, а медична сестра за необхідності проведе забір аналізів, про результати яких мі повідомимо в той же день.

Питання щеплення тепер вирішується легко. Педіатр ретельно огляне дитину перед щепленням, дитячий імунолог проведе детальну консультацію, в разі необхідності спеціалісти запропонують індивідуальну підготовку.

Як діткам, так і дорослим, окрім висококласної медичної допомоги спеціалістів, ми пропонуємо комплексну діагностику. Важливим компонентом якісного лікування є достовірна інформація про стан здоров'я пацієнта, цінну і незамінну допомогу в цьому питанні надає сучасне обладнання, що дозволить на ранніх стадіях виявити захворюванння і попередити його розвиток. Ультразвукове обстеження на високоточному японському апараті з еластографом визначає характер новоутворень до 95%. Електрокардіограма, кольпоскопія, цистоскопія, ведеодіагностика ЛОР органів, всі види лабораторних досліджень, в тому числі термінові аналізи.

Повноцінне лікування без госпіталізаціі? Ми даємо можливість отримати необхідне медікаментозне лікування, включаючи крапельниці, внутрішньом'язові, внутрішньовенні ін'єкціі, без відриву від ваших звичних справ.

Массажист допоможе відновитися після травм, операцій, пологів, впоратися з надлишковою вагою, порушеннями сну, стресом.