(0472) 33-53-35
(096) 033-53-35

бул. Шевченка, 135
Черкаси

Неонатолог - це лікар, який веде спостереження за дитиною одразу після народження і на протязі першого року її життя. Цей період дуже важливий для малюка, тому що відбувається адаптація його до змін зовнішніх умов. Тому допомога неонатолога стосовно вигодовування, догляду, росту і розвитку дитини просто необхідна.

Також важливе завдання для батьків у цей період  полягає у попередженні дитячої інфекції. Лікар допоможе Вам отримати інформацію про щеплення, скласти разом з Вами графік вакцинації  та підібрати  сертифіковані вакцини для Вашої дитини.

За період консультації лікар допоможе знайти відповідну для Вашої дитини молочну суміш при неможливості грудного вигодовування, дасть необхідні рекомендації щодо проведення комплексів массажу та гімнастики для вашої дитини відповідно до її індивідуальних особливостей.

У процесі спостереження за дитиною неонатолог встановлює ймовірність загрози у неї захворювання. Таким чином стає можливість попередження захворювання на ранніх стадіях.

Лікар-неонатолог допоможе вибрати схему лікування та підтримання стану здоров`я малюкам, які потребують медичного нагляду (недоношеність, низька вага при народженні, затримка внутрішьонутробного розвитку, вроджена асфіксія, вроджені вади розвитку).   

Ціна: 250 грн.